Publicat azi

Asistent/a medical/a (Stomatologie)

Informații de bază

Salariu:
de la 10 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic, Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Centru, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Anunț de Angajare: Asistentă Medicală Stomatologie.

Clinica Stomatologică, situată în Chișinău, este în căutarea unei asistente medicale specializate în stomatologie pentru a se alătura echipei noastre. Dacă ești o persoană dedicată, pasionată de domeniul stomatologiei și dornică să contribui la îmbunătățirea sănătății orale a pacienților, te invităm să aplici pentru acest post.

Responsabilități:

  • Asistarea medicului stomatolog în timpul tratamentelor dentare.
  • Pregătirea materialelor necesare procedurilor stomatologice.
  • Sterilizarea și dezinfectarea instrumentarului medical.
  • Curățarea și întreținerea cabinetului după fiecare pacient.

Cerințe:

  • Absolvirea unei școli postliceale de asistență medicală cu specializare în stomatologie.
  • Experiență în domeniul stomatologiei (constituie un avantaj).
  • Abilități de comunicare și atenție la detalii.

Beneficii:

  • Salariu competitiv, în funcție de experiență.
  • Program de lucru flexibil.
  • Oportunitatea de a face parte dintr-o echipă dedicată și profesionistă.

Pentru a aplica, trimite-ne CV-ul tău la adresa de email: MedicaDent.21@gmail.com sau sună la numărul de telefon: [vezi telefon]061286460.

Alătură-te echipei noastre și ajută-ne să oferim servicii stomatologice de calitate pacienților noștri!

Trimite CV

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte