Опубликовано вчера

Asistent/ă medical/ă la Spitalul International Medpark

crown VIP Компания

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв, Рышкановка

Описание вакансии

Beneficii Oferite:

  • Alimentație, uniformă și încălțăminte de lucru din contul instituției
  • Reduceri considerabile la serviciile medicale ale instituției pentru dvs. și familie
  • Asigurare deplină cu cele necesare pentru a desfășura activitatea calitativ
  • Șansa de a oferi, alături de noi, servicii medicale la standarde internaționale
  • Acces la programe personalizate de training (medical)

Responsabilităţi:

  • Oferirea asistenţei medicale pacienților în conformitate cu fişa de post
  • Respectarea standardelor instituţiei

Cerințe:

  • Studii medicale
  • Personalitate flexibilă, energică, dornică de a învăţa lucruri noi
  • Personalitate orientată spre pacient-client
  • Cunoașterea limbilor română şi rusă
  • Abilităţi de lucru la calculator (Microsoft Office)

Descrierea instituției
  Spitalul Internaţional Medpark este singura instituție medicală, din țară, acreditată de Joint Commission International - standardul de aur la nivel mondial pentru calitatea actului medical și siguranța pacientului.
   Misiunea Medpark este să oferim un sistem integrat de servicii medicale de prevenire, diagnostic şi tratament calitativ, la standarde de excelenţă, în care toate eforturile sunt concentrate pe pacient și necesităţile acestuia.

Telefon pentru informaţii: (+373) [показать номер]79 70 22 14
CV-urile se recepţionează la e-mail: resurse.umane@medpark.md (vă rugăm indicaţi poziţia pentru care aplicaţi).

Mulţumim tuturor persoanelor interesate, doar candidaţii selectaţi vor fi contactaţi pentru interviu.

Ключевые навыки
Empatie Etica în muncă Lucru în echipa Învățare continuă

Преимущества

Скидки на продукты / услуги компании.

Корпоративная библиотека

Тимбилдинги

Курсы иностранных языков

Tренинги

Рабочая форма

Баланс между работой и личной жизнью

Оплата сверхурочной работы

О компании

Spitalul Internaţional Medpark este primul şi cel mai mare spital multidisciplinar privat din ţară. Deschis 24/24 ore şi 7/7 zile, spitalul oferă servicii medicale de înaltă calitate în conformitate cu standardele şi practicile internaţionale, egale cu cele ale instituţiilor medicale lideri pe piaţa internaţională. Medpark reunește peste 200 de medici, doctori în ştiinţe medicale, care acoperă toate specialităţile medicale şi chirurgicale care tratează, anual, peste 100.000 de pacienţi.

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Andrei Doga 24 street MD-2024 Chișinău, Republica Moldova
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?