Опубликовано вчера

Contabil-Șef Adjunct

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
10 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Senior-Level (> 5 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Compania Octagon prestează servicii de contabilitate și consultanță în afaceri.
Pentru că suntem într-o dezvoltare permanentă, acum invităm în echipa noastră:
Contabil-Șef Adjunct.

Noi îți oferim:

  • Angajare oficială cu pachet social inclus;
  • Grafic de muncă Luni-Vineri de la 9:00-17:00 + pauză de masă!

Ce va trebui să faci?

  • Să cunoști legislația în vigoare și mereu să o studiezi;
  • Efectuarea operațiunilor contabile;
  • Întocmirea contractelor;
  • Să prelucrezi documentele primare (bank, facturi, casă, cadre, logistica, import-export, producere).

Vei fi candidatul potrivit dacă

  • Cunoști programa 1C 8.3 de contabilitate;
  • Ai studii superioare în domeniul contabilității;
  • Știi să lucrezi operativ și responsabil;
  • Ai experiență în calitate de contabil - minim 5 ani.

Dacă te regăsești în informația de mai sus, atunci te invităm să ne expediezi CV-ul, la adresa de e-mail: office@octagon.md.

Ключевые навыки
Abilitatea de a învăța rapid Abilități de comunicare Abilități de documentare / păstrarea evidenței Adaptabilitate Analiza datelor Anti Money Laundering Comunicare clară și eficientă Gândire critică Instrumente Big Data Excel Word Precizie Statistică

Преимущества

Скидки на продукты / услуги компании.

Кофе / чай / снеки

Бонусы и премии

Тимбилдинги

Tренинги

Гибкий рабочий график

Подарки на разные случаи жизни

Материальная помощь при заключении брака и рождения ребенка

О компании

Compania Octagon prestează servicii de contabilitate și consultanță în afaceri!

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?