Недавно опубликовано

Aisitent Medical

Основная информация

Зарплата:
от 14 000 MDL
Вид занятости:
Работа посменно
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Студенты, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв, Чеканы

Описание вакансии

Cerințe:

  • Studii medicale finalizate
  • Experiență de muncă în stomatologie de cel puțin 3 luni
  • Vorbire fluentă în limbile română și rusă
  • Cunoașterea și vorbirea limbilor italiană și engleză (avantaj)
  • Persoană sociabilă orientată spre pacient/client
  • Persoană flexibilă și adaptabilă, deschisă să învețe lucruri noi
  • Abilități de lucru la calculator

Responsabilități principale:

  • Oferirea asistenței medicale pacienților
  • Igienizarea și sterilizarea instrumentelor
  • Igienizarea și sterilizarea sălilor de tratament,
  • Respectarea standardelor instituției

Salariu motivant!

Dacă sunteți interesat, vă rugăm să trimiteți CV-ul pe adresa de e-mail: info@nobildent.md

Locație: bd. Mircea cel Bătrîn 32/10, Ciocana, Chișinău, RM;

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?