Informații de bază

Salariu:
de la 14 000 MDL
Program de lucru:
În ture
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Studenți, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău, Ciocana

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Studii medicale finalizate
  • Experiență de muncă în stomatologie de cel puțin 3 luni
  • Vorbire fluentă în limbile română și rusă
  • Cunoașterea și vorbirea limbilor italiană și engleză (avantaj)
  • Persoană sociabilă orientată spre pacient/client
  • Persoană flexibilă și adaptabilă, deschisă să învețe lucruri noi
  • Abilități de lucru la calculator

Responsabilități principale:

  • Oferirea asistenței medicale pacienților
  • Igienizarea și sterilizarea instrumentelor
  • Igienizarea și sterilizarea sălilor de tratament,
  • Respectarea standardelor instituției

Salariu motivant!

Dacă sunteți interesat, vă rugăm să trimiteți CV-ul pe adresa de e-mail: info@nobildent.md

Locație: bd. Mircea cel Bătrîn 32/10, Ciocana, Chișinău, RM;

Trimite CV

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte