Недавно опубликовано

Receptionist în hotel

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Работа посменно
Образование:
Гимназия / Лицей
Oпыт:
Студенты, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Flowers Hotel își mărește echipa, сăutăm un coleg/colegă pentru postul de recepționer hotel!

Cerințe:
  • Vorbirea fluenta a limbilor: română , engleză, rusă
  • Abilități de comunicare și negociere
  • Capacitate de lucru în echipă
  • Operarea PC
  • Experienta în domeniu va constitui un avantaj
Condiții:
  • Angajare oficială (pachet social complet)
  • Reduceri la serviciile adiționale ale hotelului
  • Posibilitate de a frecventa sala de forță și zona SPA a hotelului gratuit în timpul liber
  • Lucru în ture cu periodicitate flexibilă
  • Lucru într-o echipa tânara
Persoanele interesate sunt rugate sa ne contacteze la numarul de mai jos sau sa expedieze CV-ul la adresa electronica: flowersreception@gmail.com
Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?