Опубликовано сегодня

Manager Achiziții / Vânzări care vorbesc limba Maghiară, Slovacă, Cehă, Daneză sau Suedeză

crown VIP Компания

Основная информация

Зарплата:
от 700 EUR
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Среднее специальное
Oпыт:
Является преимуществом
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Completăm echipa noastră cu noi colegi care vorbesc limba
Hungarian, Slovak, Czech, Danish or Swedish pentru a lucra pe piața EU.

         Oferim:

  • salary [показать номер]700-1000 EUR;
  • oficiu în centrul Chișinăului;
  • contract de muncă oficial;
  • program stabil de muncă - 7 ore, de luni până vineri;
  • o ora pauza de masa;
  • 2 coffee-breaks de 15 min.;
  • prânzuri din contul companiei.

    Responsabilități:
  •  identificarea și contactarea clienților (oferim curs de instruire);
  •  crearea contractelor și ofertelor pentru vânzări sau achiziții.

    Cerințe:
  •  cunoașterea limba Hungarian, Slovak, Czech, Danish or Swedish
    la nivel avansat (B2-C1);
  •  Word și Excel – cunoștințe elementare;
  • comunicare și perseverență.

Restul te vom învăța noi! Ești interesat?
Expediază-ne CV-ul la mailul cv-dl@grafit.md
Vrei să afli mai multe despre noi?
Acceseză site-ul nostru: www.grafit.com

Ключевые навыки
Convingere Comunicare clară și eficientă Angajamentul clienților Analiza comportamentului consumatorilor Abilități de ascultare Abilități de comunicare Abilitatea de a soluționa eficient problemele Abilitatea de a învăța rapid Motivație Negocierea și semnarea contractelor Excel Abilități interculturale Vânzări Productivitate și organizare Entuziasm Lucru în echipa Managementul relației cu clienții (CRM)

Преимущества

Свежие фрукты

Кофе / чай / снеки

Корпоративная библиотека

Талоны на питание

Зона отдыха

Абонемент в спортзал

Бонусы и премии

Тимбилдинги

Курсы иностранных языков

Tренинги

Частное медицинское страхование

Гибкий рабочий график

Подарки на разные случаи жизни

Wellbeing packages

Баланс между работой и личной жизнью

О компании

Grafit Holding este o companie moldovenească cu capital german și cu valori europene. Activitatea noastră constă în vânzarea supraproducției pe piețele europene și cea din SUA. Contribuim la soluționarea problemei de supraproducție, vânzând resursele deja existente pentru a nu produce altele noi, astfel demonstrând grija pentru mediul înconjurător.

Drept rezultat, clienții noștri sunt mult mai eficienți, fiindcă surplusul de produse este redirecționat către alte piețe unde există cerere pentru acestea. Acest lucru este posibil datorită proceselor noastre high tech în domeniul vânzărilor B2B. Prin urmare, suntem în permanentă căutare a celor care gândesc ca și noi, care cunosc o limbă străină și sunt gata să salveze planeta împreună cu noi, soluționând problemele clienților noștri.

La ora actuală, din Grafit Holding fac parte companiile Sovamax Trading, Eminia Trading, Lanius Trading, Agava Trading, Sovamax USA, RA Trading, Gamaiun Consulting, MTEAM.

Doriți să aflați mai multe despre noi? Accesați site-ul nostru www.grafit.com sau vizitați pagina noastră de Facebook www.fb.com/grafitholding

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Статьи о компании

Андриан Мунтян: “Мы всегда в поиске новых талантов и готовы инвестировать в них”

Хотите построить успешную карьеру? Ищете возможности для своего развития? Готовы к новым вызовам? Тогда Grafit Holding  — это то, что вам нужно! Директор управляющей компании Gamaiun и член совета директоров Андриан Мунтян рассказал какие изменения произошли на рынке труда, что делает компания, чтобы остановить миграцию молодежи из страны, какие карьерные…
7 часов работы в день — достаточно, чтобы быть успешными

Речь идёт о работе в Grafit Holding — группе компаний, объединенных в холдинг. Проекты компании работают на мировых рынках, закупают и продают новые товары, произведенные в избытке в Европе и США. Простыми словами: перепродавая уже готовые товары, решают большую проблему перепроизводства в мире и заботятся об экологии. Летом этого года…

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Mun. Chisinau, str.Anton Pann, 1B
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?