Опубликовано вчера

Ofiţer bancar

crown VIP Компания
Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
10 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Является преимуществом
Город:
Ботаника, Кишинёв, Центр, Чеканы

Описание вакансии

Suntem căutarea unui coleg pentru funcția Ofițer bancar.

Obiectivul postului este efectuarea operațiunilor la ghișeu (prin numerar) cu persoane fizice/ juridice și promovarea/ vânzarea produselor bancare.

ce vei face:

  • efectua operaţiuni aferente activităţii operaţionale de încasări şi plăţi în lei şi valută străină pentru persoane fizice/juridice.
  • perfecta dările de seamă săptămânale, lunare, trimestriale și anuale conform cerințelor stabilite.

ce căutam:

  • studii universitare în domeniul economic;
  • cunoaşterea actelor normative ce reglementează activitatea bancară;
  • competenţe de analiză a situaţiei economico-financiare a întreprinderilor;
  • cunoaşterea limbii române și ruse;
  • cunoaşterea calculatorului la nivel de utilizator;
  • onestitate, responsabilitate, sociabilitate, sârguință şi capacitatea de lucru în echipă.

ce benefici vei avea:

  • program individual de dezvoltare profesională şi avansare în carieră;
  • bonus de performanță în dependență de rezultatele tale;
  • instruirea continuă pentru dezvoltarea abilităților profesionale și personale;
  • participarea la diferite cluburi de interes și team building-uri organizate de către echipa noastră;
  • condiții avantajoase la produsele băncii pentru angajați.

Expediază CV-ul şi scrisoarea de intenţie:

Ключевые навыки
Răbdare Comunicare clară și eficientă Abilități de comunicare Abilitatea de a soluționa eficient problemele Abilitatea de a învăța rapid Abilități interculturale

Преимущества

Скидки на продукты / услуги компании.

Бонусы и премии

Тимбилдинги

Tренинги

Подарки на разные случаи жизни

Wellbeing packages

Материальная помощь при заключении брака и рождения ребенка

Баланс между работой и личной жизнью

О компании

Moldindconbank şi-a început activitatea la 1 iulie 1959, în calitate de filială a Stroibank, din URSS, sarcina de bază a căreia era finanţarea construcţiilor industriale, întreprinderilor energetice și a magistralelor de transport. La 25 octombrie 1991, conform deciziei Adunării de Constituire, banca a fost reorganizată în Banca Comercială pe Acţiuni pentru Industrie şi Construcţii BC "Moldindconbank" S.A. În prezent, Moldindconbank are cea mai mare reţea de subdiviziuni din Republica Moldova fiind prezentă în toate raioanele ţării şi este considerată unul dintre angajatorii de top avînd peste 1500 de angajaţi.

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, str. Armenească, 38
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?