Publicat Recent

Manager Resurse Umane

Informații de bază

Salariu:
de la 24 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani), Management / Executiv
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Ești un lider motivat și empatic, cu abilități excelente de gestionare a resurselor umane și pasiune pentru crearea unei culturi organizaționale de succes? Echipa noastră de la Zigass caută un Manager Resurse Umane dedicat, care să contribuie la dezvoltarea și susținerea echipei noastre talentate. Dacă îți dorești să joci un rol crucial în atragerea, motivarea și dezvoltarea angajaților noștri, te invităm să aplici pentru această poziție provocatoare și plină de oportunități!

Responsabilități:

  • Planificarea și implementarea strategiilor de recrutare, selecție și integrare a personalului
  • Dezvoltarea și implementarea programelor de formare și dezvoltare profesională
  • Gestionarea relațiilor cu angajații și facilitarea comunicării interne
  • Monitorizarea performanței angajaților și aplicarea măsurilor corective sau de recunoaștere
  • Asigurarea conformității cu legislația muncii și cu politicile interne de resurse umane

Cerințe:

  • Experiență anterioară în domeniul resurselor umane sau managementului de personal
  • Abilități excelente de comunicare și negociere
  • Capacitatea de a lucra sub presiune și de a gestiona situații conflictuale
  • Gândire strategică și orientare către rezultate
  • Cunoașterea legislației muncii și a practicilor de resurse umane

Beneficii:

  • Salariu competitiv, în funcție de experiența și performanța candidatului
  • Pachet complet de beneficii, inclusiv asigurare medicală și alte avantaje
  • Oportunități de dezvoltare profesională și de avansare în carieră
  • Mediu de lucru dinamic și motivant, în care ideile și inovația sunt apreciate
  • Posibilitatea de a influența direct cultura organizațională și succesul echipei

Dacă vrei să-ți pui amprenta în gestionarea resurselor umane la Zigass și să construiești o echipă puternică și angajată, te îndemnăm să aplici trimițându-ne CV-ul și o scrisoare de intenție la adresa zigassmarket@gmail.com. Alătură-te echipei noastre și fii parte din construirea unei culturi organizaționale extraordinare, care promovează excelenta, inovația și dezvoltarea personală a fiecărui membru!

Despre companie

Unleash the Power of Zigass: Unbeatable Deals, Variety, and Savings Await!

Zigass is officially a part of WinSberg LLC. As a unique in the around the world project, Zigass brings you an unparalleled online shopping experience like no other. With our powerful platform and innovative features, we are here to revolutionize the way you shop.

At Zigass, we believe in offering unbeatable deals and a wide range of products that cater to your needs. From around-the-world vendors, we bring you an endless selection of quality products at affordable rates. Plus, with our eCommerce Guarantee, your payment is securely held in our system and only released to the seller once you have received your purchase in good condition.

But that's not all. We are committed to providing you with a seamless and enjoyable shopping experience. Our platform offers free shipping, flat-rate shipping, and carrier-wise shipping options, ensuring that your products reach you conveniently and at the best possible rates.

Also, as part of WinSberg LLC, Zigass is proud to offer you official online stores for some of the biggest global brands. Nestle, Unilever, Mydin, Tefal, Calvin Klein, and more are all right here on our platform, offering you authentic products at superb prices.

With Zigass, you can expect variety, savings, and exciting promotions. From our daily Flash Sale to our special campaigns like Top Holidays and Super Brand Day, there's always something to look forward to. We also have category-specific sales like the Baby Fair and Black Friday, ensuring that you can find the best deals on the products you love.

Get ready to unleash the power of Zigass! Join us on this unique Marketplace project by WinSberg LLC and experience a whole new level of online shopping. Come aboard and start browsing now!

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Centru, bd. Stefan cel Mare si Sfant