Publicat Recent

HR Manager

Informații de bază

Salariu:
de la 1 200 EUR
Program de lucru:
Program flexibil
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Suntem în căutarea unui HR Manager (Recrutor) pasionat, cu experiență și energie contagioasă pentru a se alătura echipei noastre la Zigass. Dacă ești dornic să faci parte dintr-un mediu dinamic și să îți pui amprenta în recrutarea talentelor, această poziție este pentru tine!

Cerințe Esențiale:

  • Experiență solidă în domeniul resurselor umane și recrutării
  • Abilități excepționale de comunicare în limba română, cunoașterea altor limbi reprezintă un avantaj
  • Certificat de specialitate în psihologia resurselor umane constituie un avantaj
  • Capacitatea de a dezvolta strategii creative de recrutare și selecție
  • Orientare către rezultate și abilități excelente de negociere

Responsabilități:

  • Coordonarea procesului de recrutare și selecție pentru a atrage talente ce se potrivesc filosofiei Zigass
  • Colaborarea cu departamentele interne pentru identificarea necesităților și cerințelor specifice ale pozițiilor vacante
  • Intervievarea candidaților și evaluarea competențelor acestora
  • Implementarea programelor de dezvoltare personală și monitorizarea performanței angajaților
  • Asigurarea unui mediu de muncă pozitiv și motivant pentru angajați

Beneficii Atractive:

  • Ofertă salarială atractivă de 24000 Lei, completată de bonusuri de performanță
  • Pachet social inclus care acoperă nevoile esențiale
  • Oportunitatea de creștere profesională continuă și de a-ți exersa abilitățile de HR Manager într-un mediu stimulant și captivant

Aplică acum pentru a fi parte din echipa Zigass și pentru a contribui la atragerea celor mai bune talente în cadrul nostru. Fii un HR Manager înflăcărat și adu-ți contribuția la construirea unei echipe puternice și variate!

Trimite CV

Despre companie

Unleash the Power of Zigass: Unbeatable Deals, Variety, and Savings Await!

Zigass is officially a part of WinSberg LLC. As a unique in the around the world project, Zigass brings you an unparalleled online shopping experience like no other. With our powerful platform and innovative features, we are here to revolutionize the way you shop.

At Zigass, we believe in offering unbeatable deals and a wide range of products that cater to your needs. From around-the-world vendors, we bring you an endless selection of quality products at affordable rates. Plus, with our eCommerce Guarantee, your payment is securely held in our system and only released to the seller once you have received your purchase in good condition.

But that's not all. We are committed to providing you with a seamless and enjoyable shopping experience. Our platform offers free shipping, flat-rate shipping, and carrier-wise shipping options, ensuring that your products reach you conveniently and at the best possible rates.

Also, as part of WinSberg LLC, Zigass is proud to offer you official online stores for some of the biggest global brands. Nestle, Unilever, Mydin, Tefal, Calvin Klein, and more are all right here on our platform, offering you authentic products at superb prices.

With Zigass, you can expect variety, savings, and exciting promotions. From our daily Flash Sale to our special campaigns like Top Holidays and Super Brand Day, there's always something to look forward to. We also have category-specific sales like the Baby Fair and Black Friday, ensuring that you can find the best deals on the products you love.

Get ready to unleash the power of Zigass! Join us on this unique Marketplace project by WinSberg LLC and experience a whole new level of online shopping. Come aboard and start browsing now!

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Centru, bd. Stefan cel Mare si Sfant