Publicat Ieri

Manager de Vânzări B2B IT

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Clientul nostru - unul dintre cei mai mari distribuitori de soluții IT din Moldova. Compania caută un specialist experimentat pentru funcția de:

Responsabilități:

  • Vânzare echipamente si soluții TIC, Soluții Securitatea Cibernetica si de Business
  • Implementarea planului de vânzări, identificarea oportunităților de afaceri
  • Consultanța clienților, întocmirea ofertelor comerciale, participarea licitații
  • Gestionarea si dezvoltarea portofoliului de clienți

Cerințe:

  • Cunoașterea noțiunilor si principiilor de baza a unor sisteme hardware și software aferent computerului, serverelor, soft-urilor, bazele Retelisticii (este un avantaj), cunoașterea pieței IT este binevenită
  • Experiența similară de cel puțin 2-3 ani (constituie un avantaj)
  • Deținerea propriei baze de clienți (va reprezenta un avantaj)
  • Oportunități de dezvoltare profesională (acces la training-uri, certificări și creștere multilaterală)

Condiții de muncă:

  • Salariu motivant (format din suma fixă+ bonus din vânzări)
  • Program de muncă stabil de luni-vineri: 9:00 – 18:00
  • Pachet social complet

Trimiteți CV-ul la adresa de e-mail: office@peoplepartner.md, indicând denumirea poziției vacante, iar pentru oricare altă informație, contactați-ne la +[vezi telefon]37376500507

Despre companie

People Partner - Staffing Strategic Solutions, este o agenție de recrutarea și selecția personalului fondată în anul 2024, mun.Chișinău, Republica Moldova.

Punem la dispoziție sercivii de: Recrutare Generală, IT Recruiting, Executive Search, Outstaffing, Outsourcing. Valorile noastre sunt: Oamenii, Integritatea, Responsabilitatea și Pasiunea cu care ne facem munca zi de zi.

Suntem orientați să acționăm în calitate de consultanți și să identificăm potrivirea dintre profilul candidatului și necesitățile de business ale partenerilor noștri.

Succesul tău - este prioritatea noastră!

People Partner - Staffing Strategic Solutions, is a recruitment and personal selection Agency founded in 2024, Chisinau municipality, Republic of Moldova.

We provide a wide range of services as a : General Recruitment, IT Recruiting, Executive Search, Outstaffing, Outsourcing.

Our values ​​are: People, Integrity, Responsibility and Passion with which we do our work every day.

We are oriented to act as Consultants and identify the best match between the candidate's profile and the business needs of our partners.

Your success is our priority!

More about us:

web.site: https://www.peoplepartner.md;

Linkedin: https://www.linkedin.com/company/peoplepartnermd;

Facebook: https://www.facebook.com/peoplepartnermd;

Instagram: https://www.instagram.com/people_partner_md.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte