Publicat Ieri

Product Manager

Informații de bază

Salariu:
30 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Clientul nostru este un lider de frunte în retailul moldovenesc, care trece la piața online cu o experiență îndelungată în segmentul offline de succes. Serviciul online de vânzare cu multiple categorii, susținut de soluții e-commerce de vârf, va schimba peisajul comerțului online național în doar câțiva ani.

Cerințe:

  • Experiență similară de cel puțin 3 ani;
  • Lansarea aplicațiilor mobile;
  •  Cunoștințe solide despre metrici relevante și instrumente de analiză;
  • Experiență în lucrul cu sisteme de management al proiectelor, urmărire a
  • sarcinilor;
  • Înțelegere solidă a tendințelor UX/UI.

Condiții de muncă:

  • Participare la un proiect captivant cu liderii pieței;
  • Dezvoltare profesională și posibilitatea de a influența strategia de dezvoltare;
  • Salariu oficial motivant - 30 000 de lei;
  • Grafic de lucru: full time, în locația angajatorului, str. Industrială.

Responsabilități:

  • Lansarea și dezvoltarea aplicației mobile cu funcționalitate de magazin
  • online;
  • Formularea strategiei de produs și marketing a produsului;
  • Investigarea cererilor utilizatorilor;
  •  Analiza produselor concurente în domeniul E-commerce;
  •  Realizarea testelor A/B, analiza indicatorilor de performanță a produselor;
  • Interacțiunea cu echipele de marketing, dezvoltare și management de
  • categorie;
  • Încărcarea și prioritizarea backlog-ului;
  • Coordonarea lucrărilor echipelor externe de dezvoltare.
Căutăm candidați cu entuziasm și cunoștințe remarcabile în domeniile lor, gata să ajute la atingerea unui succes rapid.

Trimiteți CV-ul Dvs la office@peoplepartner.md cu subiectul: Product Manager iar pentru oricare altă informație, contactați-ne la +[vezi telefon]373 76 500 509.
Trimite CV

Despre companie

People Partner - Staffing Strategic Solutions, este o agenție de recrutarea și selecția personalului fondată în anul 2024, mun.Chișinău, Republica Moldova.

Punem la dispoziție sercivii de: Recrutare Generală, IT Recruiting, Executive Search, Outstaffing, Outsourcing. Valorile noastre sunt: Oamenii, Integritatea, Responsabilitatea și Pasiunea cu care ne facem munca zi de zi.

Suntem orientați să acționăm în calitate de consultanți și să identificăm potrivirea dintre profilul candidatului și necesitățile de business ale partenerilor noștri.

Succesul tău - este prioritatea noastră!

People Partner - Staffing Strategic Solutions, is a recruitment and personal selection Agency founded in 2024, Chisinau municipality, Republic of Moldova.

We provide a wide range of services as a : General Recruitment, IT Recruiting, Executive Search, Outstaffing, Outsourcing.

Our values ​​are: People, Integrity, Responsibility and Passion with which we do our work every day.

We are oriented to act as Consultants and identify the best match between the candidate's profile and the business needs of our partners.

Your success is our priority!

More about us:

web.site: https://www.peoplepartner.md;

Linkedin: https://www.linkedin.com/company/peoplepartnermd;

Facebook: https://www.facebook.com/peoplepartnermd;

Instagram: https://www.instagram.com/people_partner_md.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Botanica, bd. Decebal 80