Publicat Ieri

Spalator de vase (or. Durlesti, sos Hincesti 244)

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time, În ture
Experiență:
Fără Experiență, Studenți
Oraș:
Chișinău, Durlești

Descrierea poziției vacante

Descriere poziției

PizzaMania, o companie populară în orașul Durlesti, își extinde echipa și caută un spălător de vase. Candidatul ideal pentru noi nu necesită o experiență anterioară, oferim deasemenea un program part-time flexibil, care ar putea fi ideal pentru studenți. Locația este în Durlești, pe strada Hincesti 244.

Cerințele față de candidat
  • Fără experiență necesară, dar fiabilitatea, responsabilitatea și integritatea sunt esențiale.
  • Candidații trebuie să poată să colaboreze eficient într-o echipă, să respecte regulamentele de siguranță și igienă, și să se adapteze rapid într-un mediu în continuă schimbare.

Responsabilitățile candidatului

  • Spălarea și curățarea tuturor vesele și ustensilelor folosite în bucătărie.
  • Întreținerea curățeniei în zona de spălare și în separeul de gunoi.
  • Asigurarea stocurilor de vase curate prin încărcarea și descărcarea mașinii de spălat vase.

Oferta companiei

  • Salariu competitiv negociabil
  • Mediu de lucru prietenos și susținător
  • Oportunitate excelentă pentru dezvoltare și creștere într-o companie dinamică și în plină expansiune.

Procesul de depunere a candidaturii

Te așteptăm cu drag să fii parte din echipa noastră! Pentru a aplica, te rugăm să Trimiteți CV-ul tău prin intermediul platformei delucru.md.

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Durlești, șos. Hincești 244