Publicat Ieri

Persoană la spălat vase

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Gimnazial / Liceal, Profesional Tehnic
Experiență:
Fără Experiență
Oraș:
Botanica, Centru, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Descriere poziție vacantă

Restaurantul Casa della pizza, situat în Chișinău, Botanica, caută să își mărească echipa printr-o persoană dornică de lucrul în domeniul gastronomic, pentru postul de spălător de vase.

Cerințe față de candidat

  • Studii minime la nivel de gimnaziu/liceu sau profesionale tehnice;
  • Disponibilitatea de a lucra 5/2;
  • Experiență de lucru într-o poziție similară ar fi un plus, dar nu este obligatorie;
  • Aptitudini bune de organizare și atenție la detalii;

Responsabilitățile candidatului

  • Spălarea și igienizarea veselei și a instrumentelor de bucătărie;
  • Mentinerea curățeniei și igienei în zona de spălat;
  • Asigurarea aprovizionării continue a bucătăriei cu veselă curată și uscată;
  • Respectarea riguroasă a standardelor de igienă și siguranță la locul de muncă.

Oferta companiei

Dacă te alături echipei noastre îți oferim un salariu atractiv, într-un mediu de lucru prietenos și profesional cu posibilitatea de avansare în cadrul companiei. Ocazional, vom oferi și bonusuri aditionale.

Procesul de depunere a candidaturii

Te invităm să trimiți CV-ul tău prin intermediul platformei delucru.md.

Trimite CV

Despre companie

Un restaurant de tip familial, specializat in bucătăria italiană și pizza.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Număr de contact:
Pagina web:
Adresele postului vacant:
Chișinău, str. Mihail Kogilniceanu
Chișinău, Botanica, Gradina Botanica 14/5