Опубликовано вчера

Spalator de vase (or. Durlesti, sos Hincesti 244)

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time, Работа посменно
Oпыт:
Без опыта, Студенты
Город:
Дурлешты, Кишинёв

Описание вакансии

Descriere poziției

PizzaMania, o companie populară în orașul Durlesti, își extinde echipa și caută un spălător de vase. Candidatul ideal pentru noi nu necesită o experiență anterioară, oferim deasemenea un program part-time flexibil, care ar putea fi ideal pentru studenți. Locația este în Durlești, pe strada Hincesti 244.

Cerințele față de candidat
  • Fără experiență necesară, dar fiabilitatea, responsabilitatea și integritatea sunt esențiale.
  • Candidații trebuie să poată să colaboreze eficient într-o echipă, să respecte regulamentele de siguranță și igienă, și să se adapteze rapid într-un mediu în continuă schimbare.

Responsabilitățile candidatului

  • Spălarea și curățarea tuturor vesele și ustensilelor folosite în bucătărie.
  • Întreținerea curățeniei în zona de spălare și în separeul de gunoi.
  • Asigurarea stocurilor de vase curate prin încărcarea și descărcarea mașinii de spălat vase.

Oferta companiei

  • Salariu competitiv negociabil
  • Mediu de lucru prietenos și susținător
  • Oportunitate excelentă pentru dezvoltare și creștere într-o companie dinamică și în plină expansiune.

Procesul de depunere a candidaturii

Te așteptăm cu drag să fii parte din echipa noastră! Pentru a aplica, te rugăm să Trimiteți CV-ul tău prin intermediul platformei delucru.md.

О компании

HR менеджер не успел заполнить данное поле, но можете быть уверены, у этой компании очень интересная история. Вскоре мы свяжемся с их менеджером и прпоросим дополнить информацию. А пока можете посмотреть их предложения о работе.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Дурлешты, șos. Hincești 244
Эл. почта:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?