Publicat Ieri

Director Sucursală (Chișinău)

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Responsabilități:

  • Dezvoltarea strategică şi gestionarea sucursalei;
  • Coordonarea procesului de vânzare şi promovare a produselor bancare;
  • Administrarea şi dezvoltarea continuă a portofoliului de clienţi/produse/servicii ale sucursalei şi luarea deciziilor;
  • Gestionarea angajaților sucursalei și oferirea suportului în identificarea soluțiilor;
  • Gestiunea riscurilor aferente activităţii Sucursalei;
  • Asigurarea integrităţii patrimoniului Sucursalei.

Cerinţe:

  • Studii superioare în domeniul economic;
  • Experință bancară similară de minimum 1 an;
  • Experienţă în domeniul creditării şi deservirii clienţilor;
  • Reputaţie impecabilă de afaceri;
  • Capacităţi organizatorice şi analitice;
  • Cunoaşterea limbilor română, rusă și engleză (avantaj);
  • Abilități dezvoltate de comunicare, vânzare și negociere.

Beneficiile oferite de către bancă:

  • Salariu competitiv şi tichete de masă;
  • Bonus de performanță în dependență de rezultatele obținute;
  • Condiții preferențiale la achiziționarea produselor şi serviciilor băncii;
  • Program internațional de asistență medicală la survenirea unor boli grave;
  • Formări și team building-uri. Teren de fotbal/volei la dispoziția angajaților;
  • Diversitate în activități, posibilitatea obținerii unei experiențe internaționale;
  • Oportunități de dezvoltare profesională și perspective de creștere în carieră.

Persoanele interesate sunt invitate să depună CV-ul însoțit de o scrisoare de intenție la e-mail: recrutare@eximbank.com.
Vor fi contactați doar candidații selectați.

Notă: Prin expedierea CV-ului vă exprimați acordul pentru prelucrarea datelor Dvs. cu caracter personal în cadrul procesului de recrutare.

Despre companie

Dacă vă doriți să faceți parte dintr-o echipă în care profesionalismul, motivația și cooperarea au prioritate, iar cunoștințele și aptitudinile să vă fie valorificate și multiplicate zilnic, prin schimb de practici și experiențe internaționale, alăturați-vă nouă!

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Poșta Veche, str. Socoleni, 1