Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
De la 2 ani
Oraș:
Ceadîr-Lunga, Cimișlia, Fălești, Nisporeni, Taraclia

Descrierea poziției vacante

Noi sustinem dezvoltarea intreprinderilor mici si mijlocii. Credem in proiectele, visele si actiunele oamenilor. Construim parteneriate care se bazeaza pe incredere, respect, transparenta si responsabilitate.

Cerințe:

  • Capacități organizatorice
  • Abilități de cordonare
  • Abilități analitice
  • Studii superioare economice
  • Experiență anterioară în domeniul creditar și microcreditării de la 2 ani până la 5 ani
  • Deținerea abilităților organizatorice
  • Abilități bune de comunicare

Condiții de muncă:

  • Programul de lucru este de la 08:30 - 17:30

Responsabilități:

  • Organizarea şi coordonarea activitatii Agentiei
  • Promovarea produselor si serviciilor Bancii, cu implicare in procesul de vinzare Controlul realizarii planului de afaceri a Agentiei
  • Administrarea portofoliului de credite
Oferim:
  • cursuri gratuite de formare și dezvoltare profesională;
  • ajutor material pentru evenimente speciale;
  • prima de performanță;
  • pauză dulce cu ceai și biscuiți;
  • echipă dinamică și ambițioasă.

Persoanele interesate, sunt invitate sa aplice CV-ul la adresa: hr@fincombank.com indicând titlul  - Șef agenție.

Trimite CV

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
5 star star star star star 1 recenzie
Lilia Balcanu
5 star star star star star
02 Aprilie 2023
Balcanu Lilia
0

Contacte