Publicat Ieri

Sofer distribuitor

Informații de bază

Salariu:
de la 12 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Esti o persoana disciplinata, punctuala si responsabila;
  • Esti organizat si serios;
  • Ai abilitati de organizare si conducere a echipelor de muncitori;
  • Cunosti limba romana si rusa la nivel avansat;
  • Detii permis de conducere categoria B;
  • Cunosti orasul Chisinau;

Condiții de muncă:

  • Angajare oficiala;
  • Salariu motivant, cu posibilitate de crestere stabilit in urma interviului;
  • Program de lucru: full time.
  • Masina de serviciu;

Responsabilități:

  • aprovizionarea cu materiale echipele de lucru;
  • lucru cu facturile: evidenta materialelor livrate, evidenta facturile fiscale;
  • gestionarea comenzilor din partea sefilor de echipa;
Abilități cheie
Time Management Soluționarea problemelor Comunicare Etica în muncă Asertivitate organizare cooperare Reziliență puctualitate responsabilitate Adaptabilitate Gândire critică Lucru în echipa

Beneficii

Mașină de serviciu / Decontare transport

Bonusuri și prime în funcție de performanță

Uniformă

Despre companie

Compania “Energ PS-Plus” este o companie dinamica cu o experienta de 10 ani in domeniul electricitatii. Datorita volumelor de lucru, compania extinde echipa si angajeaza muncitori noi cu experienta in domeniu!

Foto și video

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Centru, str. Calea Mosilor 24