Informații de bază

Salariu:
de la 10 000 MDL
Program de lucru:
Doar seara
Experiență:
Fără Experiență, Studenți, Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințele față de candidat:

  • Experiența în lucru cu copii este un plus, dar nu este un criteriu eliminantoriu;
  • Fiabil, punctual și devotat;
  • Cunoștințe bune de fotbal și capacitatea de a instrui și a încuraja jucătorii să își îmbunătățească performanțele;
  • Măiestrie în a lucra cu un grup de vârste diferite (3-10 ani);
  • Adaptabilitate la situații diferite și abilitatea de a construi raporturi pozitive cu copiii şi părinții;
  • Abilități excelente de comunicare și interacțiune cu părinții şi copiii.

Responsabilitățile candidatului:

  • Să conducă antrenamentele de fotbal pentru copiii cu vârsta între 3 și 10 ani;
  • Să dezvolte și să implementeze planuri de antrenament adaptate diferitelor niveluri de abilități;
  • Evaluarea abilităților jucătorilor și oferirea de feedback constructiv;
  • Să mențină un mediu de învățare sigur și pozitiv;
  • Promovarea comportamentului sportiv fair-play.

Pentru a aplica, vă rugăm să trimiteți CV-ul dumneavoastră completat prin intermediul platformei delucru.md.

Despre companie

TRACIA este o școală de fotbal dinamică și în creștere, situată în Chișinău, dedicată dezvoltării tinerelor talente în spiritul celor mai înalte valori sportive și umane.

Cu peste 300 de copii înregistrați în cele 5 filiale ale noastre, oferim o platformă excelentă pentru dezvoltarea profesională a antrenorilor pasionați de fotbal și pedagogie. Programul nostru de antrenamente se desfășoară de două ori pe săptămână și este conceput să cultive disciplina, responsabilitatea și camaraderia.

Angajându-te la noi, vei face parte dintr-o comunitate mare, participând activ la evenimente interne și competiții externe, contribuind la creșterea și extinderea rețelei noastre la nivel național.

Te așteptăm să te alături echipei TRACIA, unde pasiunea și profesionalismul merg mână în mână pentru a forma următoarea generație de fotbaliști de top.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte