Informații de bază

Salariu:
de la 8 000 MDL
Program de lucru:
Doar seara
Studii:
Fără studii, Superioare
Experiență:
Fără Experiență, Studenți, Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Descriere

Școala de fotbal pentru copii de la 3 ani - TRACIA, din Chișinău, este în căutarea unui ajutor de antrenor pasionat și devotat pentru a se alătura echipei noastre de profesioniști.

Programul de lucru este de seară, astfel încât candidatul ideal trebuie să demonstreze flexibilitatea și disponibilitatea de a satisface aceste nevoi. Este o oportunitate uimitoare pentru cei care iubesc sportul și doresc să facă parte din dezvoltarea copiilor prin intermediul jocului frumos.

Cerințe față de candidat

  • Pasionat de fotbal și de lucrul cu copii
  • Abilitate de a instrui, motiva și a dezvolta abilitățile de echipă ale copiilor de vârstă fragedă.
  • Abilitățile de comunicare și de leadership.
  • Disponibilitatea de a lucra în program de seară.
  • Experiența anterioară în cadrul unui club/scoală de fotbal reprezintă un avantaj.

Responsabilități

  • Asistarea antrenorului principal în pregătirea sesiunilor de antrenament
  • Participarea activă la jocurile de antrenament și meciurile oficiale ale echipei.
  • Motivarea și încurajarea continuă a copiilor pentru a păstra și a îmbunătăți performanța acestora.
  • Construcția unei medii de învățare pozitive și interactivă pentru copii.

Oferta companiei

Oferim un mediu de lucru plăcut și dinamic, cu o echipă profesionistă și pasionată. Salarizarea oferită este de 8000 MDL. Se oferă contract individual de muncă sau job prin cumul. Procesul de recrutare include un interviu online.

Proces de aplicare

Și dacă esti pregătit să te alături echipei noastre, te invităm să aplici cu un CV actualizat la această oportunitate de muncă prin intermediul platformei delucru.md. Amintim că "CV-ul tău nu va ajunge niciodată în spam la angajatori dacă este trimis prin intermediul platformei delucru.md".

SAU aplică ACUM direct pe https://tracia.md/angajare

Beneficii

Mobil

Reduceri la produsele / serviciile companiei.

Zonă de recreere

Abonament sală de sport

Deplasări de serviciu

Bonusuri și prime în funcție de performanță

Team - building

Uniformă

Program flexibil

Acoperire costuri certificări profesionale

Echilibru viață personală / profesională

Despre companie

TRACIA este o școală de fotbal dinamică și în creștere, situată în Chișinău, dedicată dezvoltării tinerelor talente în spiritul celor mai înalte valori sportive și umane.

Cu peste 300 de copii înregistrați în cele 5 filiale ale noastre, oferim o platformă excelentă pentru dezvoltarea profesională a antrenorilor pasionați de fotbal și pedagogie. Programul nostru de antrenamente se desfășoară de două ori pe săptămână și este conceput să cultive disciplina, responsabilitatea și camaraderia.

Angajându-te la noi, vei face parte dintr-o comunitate mare, participând activ la evenimente interne și competiții externe, contribuind la creșterea și extinderea rețelei noastre la nivel național.

Te așteptăm să te alături echipei TRACIA, unde pasiunea și profesionalismul merg mână în mână pentru a forma următoarea generație de fotbaliști de top.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte