Publicat Ieri

MEDIC STOMATOLOG pentru copii

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Part-time
Studii:
Superioare
Experiență:
De la 3 ani
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințe față de candidat:

  • Studii universitare și postuniversitate în medicină
  • Studii de rezidențiat în specializarea respectivă
  • Experienta in domeniu, inclusiv cu copiii, nu mai putin de 2-3 ani
  • Cunoasterea limbii ruse, romana (cunoasterea unei limbi straine va constitui un avantaj)
  • Cunoasterea calculatorului (Microsoft Office)
  • Implicare și capacitate de a face față unor sarcini complexe
  • Atitudine empatică față de pacienți
  • Responsabilitate, punctualitate, orientare spre rezultat
  • Spirit de echipă.

Responsabilități de bază:

  • Acordarea asistenţei medicale în funcţie de necesităţile pacienţilor
  • identificarea nevoilor pacienților
  • stabilirea diagnosticului și planului terapeutic
  • controlul asupra dinamicii și stării pacientului

Oferim:

  • angajare oficială în cîmpul muncii
  • grafic de lucru flexibil
  • salariul motivant și alte bonusuri
  • lucrul într-o echipă tînără și foarte dinamică
  • dezvoltare personală și profesională
  • reduceri la serviciile ce le prestăm

Persoanele interesate ne pot expedia CV-le pe adresa de email hr@pediatrica.md">hr@pediatrica.md

Despre companie

Prima clinică cu profil pediatric din Moldova

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte