Publicat Ieri

Manager vânzări / Менеджер по продажам

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințele față de candidat

  • Experiență de minim 2 ani în rolul de Manager de Vânzări.
  • Abilitatea de a construi și menține relații puternice cu clienții.
  • Abilități excelente de comunicare, prezentare și negociere.
  • Cunoștințe solide de strategii de vânzări și practici de piață.

Responsabilitățile candidatului

  • Dezvoltarea și implementarea unei strategii de vânzări eficiente.
  • Negocierea și închiderea de contracte cu potențiali clienți.
  • Monitorizarea performanței vânzărilor și raportarea rezultatelor către management.
  • Identificarea oportunităților de creștere și extindere pe piață.

TRIMITE CV-UL la adresa:  angajator.md@gmail.com

TELEFON [vezi telefon]0682 82 555

Trimite CV

Despre companie

Suntem echipa dedicată de experți în recrutare, focalizați pe identificarea și atragerea celor mai talentați indivizi din diverse domenii.

Ne definește expertiza în recrutare: Echipa noastră pasionată și experimentată utilizează cele mai moderne tehnici și tehnologii pentru a asigura potrivirea perfectă între cerințele dvs. și aspirațiile profesionale ale candidaților.  Înțelegem că fiecare companie este unică. De aceea, oferim soluții personalizate, adaptate nevoilor dvs. specifice. Parteneriat pe termen lung: Nu suntem doar o agenție de recrutare; suntem partenerii dvs. de încredere în construirea unei echipe de succes. Colaborăm cu dvs. pe termen lung pentru a vă asigura că atingeți și depășiți obiectivele dvs. de afaceri. Putem aduce valoare echipei DVS.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Zelinski 7