Publicat Recent

Contabil

Informații de bază

Salariu:
de la 15 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic, Superioare
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Compania NexaCont este în căutarea unui Contabil cu experiență Mid-Level (2-5 ani) pentru a-și completa echipa din Chișinău. Nu veți avea doar ocazia de a lucra într-un mediu profesionist, dar veți avea de asemenea oportunitatea de a vă dezvolta abilitățile și de a crește în cadrul companiei.

Cerințele față de candidat:

  • Experiență de lucru în domeniul contabilității de 2-5 ani.
  • Educație de nivel Profesional Tehnic sau Superioare în Contabilitate sau domenii conexe.
  • Abilitatea de a lucra în echipă și de a gestiona mai multe sarcini simultan.
  • Atenție la detalii și abilități analitice puternice.

Responsabilitățile candidatului:

  • Administrarea și păstrarea înregistrărilor financiare ale companiei.
  • Efectuarea de analize financiare și prezentarea rezultatelor echipei de conducere.
  • Cooperarea cu echipa pentru a dezvolta strategii financiare eficiente.
  • Urmărirea tendințelor și reglementărilor din industrie pentru a menține compania în conformitate.

Candidații interesați sunt invitați să trimită un CV actualizat prin intermediul platformei delucru.md.

Despre companie

Suntem o companie de servicii de contabilitate și consultanță financiară.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte