Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Ialoveni

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Studii superioare de specialitate: farmacie, chimie;
  • Experiența într-o poziție similară va constitui un avantaj;
  • Cunoștințe de bază în efectuarea analizelor de laborator;
  • Cunoștințe în testarea, verificarea și validarea metodelor de control al calității pentru medicamente și API;
  • Cunoașterea elementelor de bază a Farmacopeilor;
  • Cunoașterea PC: MS Office;
  • Responsabilitate, organizare, îndemânare, atenție la detalii, abilități de comunicare, tendință de învățare, acuratețe.

Atribuții:

  • Efectuarea analizelor fizico-chimice de laborator;
  • Menținerea registrelor de lucru, precum și întocmirea documentației primare (protocoale, fișe analitice, certificate de analize etc.);
  • Pregătirea echipamentelor de laborator și reactivilor pentru efectuarea ulterioară a analizelor;
  • Participarea la elaborarea documentației (Documentații Normative, instrucțiuni de lucru etc.)

Se oferă:

  • Pachet salarial motivant;
  • Transport;
  • Mediu de lucru profesionist , atmosferă placută într-o echipă dinamică și ambițioasă.

Notă: Vor fi contactate doar persoanele selectate.

Despre companie

HR managerul companiei nu a reușit să completeze acest câmp, dar fii sigur, ei au o istorie super interesantă. Curând îi vom contacta și-i vom ruga să o adauge. Până atunci, vezi ofertele lor de angajare.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Ialoveni, str. Tudor Ciorescu, 5