Publicat Ieri

Inginer chimist

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Compania SRL SANDRILIONA este în căutarea unor persoane dornice de a se alătura echipei noastre unite! Vino în echipa noastră dacă vreai să te angajezi ca și Inginer chimist

Responsabilități:

  • Determină indicii fizico - chimici la materia primă şi produsul finit în corespundere cu DN în vigoare;
  • Urmărește termenii de valabilitate a materiei prime;
  • Pregătește soluțiile necesare pentru lucru;
  • Asigură examinarea corectă şi controlul la timp al soluțiilor standard;
  • Organizează activitățile în laborator, precum şi alte sarcini ce țin de laborator.

Cerințe față de candidat:

  • Să dețină diplomă de studii superioare în domeniul economiei sau de studii profesionale tehnice postsecundare în domeniul respectiv;
  • experienta pe o pozitie similara minimum 1 an;
  • Cunoaşterea chimiei analitice și metrologice;
  • Cunoaşterea cerinţelor Standardelor de stat, tehnice faţă de materia primă, materialele şi produsul finit.

Condiții:

Oferim:

  • salariu motivant, (nivelul salariului se va stabili in urma interviului) + bonusuri pentru performanțele obținute;
  • întreg pachet social conform legislației RM;
  • mediu de lucru plăcut;
  • oportunități de dezvoltare a carierei într-o echipa tânără si motivanta.

Persoanele interesate pot expedia CV la adresa eletronică Svetlana.Nedova@sandriliona.md">Svetlana.Nedova@sandriliona.md   sau  HR@sandriliona.md">HR@sandriliona.md

tel fix: 0268- 23134;

tel. mob de serviciu: [vezi telefon]068501687

Trimite CV

Despre companie

HR managerul companiei nu a reușit să completeze acest câmp, dar fii sigur, ei au o istorie super interesantă. Curând îi vom contacta și-i vom ruga să o adauge. Până atunci, vezi ofertele lor de angajare.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte