Publicat Ieri

Inginer proiectant constructii civile/structurist

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Inginer proiectant constructii civile(absolvent UTM specialitatea Constructii si inginerie civila cu nota medie de absolvire >8.5!!!);
  • Cunoasterea softurilor de calcul si proiectare 3D(Tekla structures, Allplan, Scad Office, Lira, Etabs) constituie un avantaj;
  • Atent(a) la detalii;
  • Responsabil(a);

Condiții de muncă:

  • oficiu incapator si luminos;
  • colectiv tanar si prietenos;
  • calculatoare performante;
  • oferim lectii de utilizare a programelor de proeictare 3D si asiguram cursuri de dezvoltare profesionala;

Responsabilități:

  • Determinarea sarcinilor/actiunilor si schemei de calcul pentru diverse constructii si cladiri civile si industriale;
  • Modelarea structurilor de rezistenta 3D;
  • Calculul si dimensionarea elementelor portante;
  • Elaborarea documentatiei de proiect(plane si detalii de armare constructii din beton armat, plane de montaj/desene de ansamblu si detalii piese taiate constructii metalice);
  • Supraveghere de autor si urmarirea obiectelor in lucru;
  • Gasirea solutiilor si rezolvarea problemelor aparute pe santier.

Contacte:

e-mail: contact@structuraldesign.md
mob.: +[vezi telefon]373-797-65-575
www.structuraldesign.md
www.facebook.com/structuraldesign.md
www.instagram.com/structuraldesign.md

Trimite CV

Despre companie

Structural Design Group SRL - este o companie de proiectare, specializata in calculul/dimensionarea si proiectarea structurilor de rezistenta 3D (din elemente de otel si beton-armat) pentru diverse constructii si cladiri de destinatie civila si industriala (blocuri de locuit, cladiri administrative, depozite, angare, frigidere pentru pastrarea produselor agricole, constructii speciale precum parcuri de distractie, ziduri si pereti de sprijin, rezervoare, buncare, etc). Scopul nostru este de a ajuta clientii nostri in realizarea unor constructii durabile si sustenabile. Compania presteaza servicii atat in R. Moldova cat si in Europa.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte