Publicat Ieri

Inginer proiectant structurist in constructii civile

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințe față de candidat:

Candidații potriviți pentru această poziție vor avea următoarele calificări și experiență:

  • Studii superioare în domeniul ingineriei civile.
  • Minim 2 ani de experiență în roluri similare.
  • Cunoștințe solide în proiectare structurală, modelare 3D, desene şi detalii de execuțe.
  • Atenție la detalii, precum și abilități bune de organizare și gestionare a timpului.
  • Capacitatea de a lucra într-o echipă și de a colabora eficient cu alți specialiști.

Responsabilități:

Responsabilitățile principale ale Inginerului structurist vor include:

  • Colaborarea cu echipa de proiectare pentru a dezvolta modele 3D, planuri și detalii de execuție pentru construcții civile.
  • Proiectarea detaliilor structurale conform cerințelor de proiect și reglementărilor în vigoare.
  • Corectarea și actualizarea planurilor și desenelor în conformitate cu schimbările de proiect.
  • Colaborarea cu echipa pe teren pentru a se asigura că planurile și proiectele respectă cerințele de construcție și de siguranță.

Oferta companiei:

Pe lângă oportunitatea de a vă dezvolta într-o companie dinamică și în creștere, oferim:

  • Salariu competitiv.
  • Program de lucru full-time.
  • Oportunități de formare continuă și dezvoltare profesională.
  • O echipă de lucru prietenoasă și orientată spre obiective.
  • Posibilitatea de a participa la realizarea unor proiecte ambițioase atât în Moldova cât și în Europa(România, Franța și Italia )

Depunere candidatură:

Pentru a aplica la această poziție, vă rugăm să trimiteți CV-ul dumneavoastră, prin intermediul platformei sau direct, la adresa de e-mail: contact@structuraldesign.md

Trimite CV

Despre companie

Structural Design Group SRL - este o companie de proiectare, specializata in calculul/dimensionarea si proiectarea structurilor de rezistenta 3D (din elemente de otel si beton-armat) pentru diverse constructii si cladiri de destinatie civila si industriala (blocuri de locuit, cladiri administrative, depozite, angare, frigidere pentru pastrarea produselor agricole, constructii speciale precum parcuri de distractie, ziduri si pereti de sprijin, rezervoare, buncare, etc). Scopul nostru este de a ajuta clientii nostri in realizarea unor constructii durabile si sustenabile. Compania presteaza servicii atat in R. Moldova cat si in Europa.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Poșta Veche, str. Petricani 88/1