Опубликовано вчера

Chimist

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Яловены

Описание вакансии

Cerințe:

  • Studii superioare de specialitate: farmacie, chimie;
  • Experiența într-o poziție similară va constitui un avantaj;
  • Cunoștințe de bază în efectuarea analizelor de laborator;
  • Cunoștințe în testarea, verificarea și validarea metodelor de control al calității pentru medicamente și API;
  • Cunoașterea elementelor de bază a Farmacopeilor;
  • Cunoașterea PC: MS Office;
  • Responsabilitate, organizare, îndemânare, atenție la detalii, abilități de comunicare, tendință de învățare, acuratețe.

Atribuții:

  • Efectuarea analizelor fizico-chimice de laborator;
  • Menținerea registrelor de lucru, precum și întocmirea documentației primare (protocoale, fișe analitice, certificate de analize etc.);
  • Pregătirea echipamentelor de laborator și reactivilor pentru efectuarea ulterioară a analizelor;
  • Participarea la elaborarea documentației (Documentații Normative, instrucțiuni de lucru etc.)

Se oferă:

  • Pachet salarial motivant;
  • Transport;
  • Mediu de lucru profesionist , atmosferă placută într-o echipă dinamică și ambițioasă.

Notă: Vor fi contactate doar persoanele selectate.

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Яловены, str. Tudor Ciorescu, 5
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?