Publicat Recent

Cofetar Ornare/Asamblare torturi

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Fără studii, Profesional Tehnic
Experiență:
Fără Experiență, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Băcioi, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Responsabilități:

  • Asamblarea și decorarea torturilor conform standardelor noastre de calitate și design.
  • Prepararea și aplicarea cremelor, glazuri și decoruri pentru torturi.
  • Respectarea regulilor de igienă și siguranță alimentară în timpul procesului de producție.
  • Colaborarea cu echipa pentru a menține un flux de lucru eficient și pentru a satisface cerințele clienților.

Cerințe:

  • Experiența în asamblarea și decorarea torturilor este un avantaj.
  • Abilități excelente de lucru în echipă și comunicare.
  • Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu rapid și dinamic.
  • Atitudine pozitivă și pasiune pentru cofetărie și creație dulce.

Beneficii:

  • Salariu competitiv și avantaje suplimentare.
  • Oportunitatea de a lucra într-un mediu creativ și dinamic.
  • Dezvoltarea profesională și oportunități de avansare în cadrul companiei.
  • Program de munca Luni-Vineri sau 2/2.

Dacă te-ai regăsit în cele descrise mai sus,  contactează-ne la tel: [vezi telefon]068688341 sau aplică  CV-ul la hr@familymarket.md

Despre companie

Family Market este o retea de magazine din Moldova înființată în 2013, iar pe 1 mai primul nostru magazin a fost deschis la Briceni.

Datorită managementului nostru eficient, pe parcursul la 7 ani au fost deschise inca 24 de magazine în toată Moldova, iar acesta nu este sfârșitul. Rețeaua intenționează să se extindă în continuare, pentru a bucura clienții săi cu disponibilitate și asortimentul produselor sale.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte