Publicat Recent

Cofetar torturi la comanda

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Fără studii, Profesional Tehnic
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Băcioi, Botanica, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Compania noastră caută un cofetar talentat și experimentat în producerea torturilor la comandă pentru a se alătura echipei noastre dinamice. Dacă ai pasiune pentru cofetărie și experiență în realizarea torturilor personalizate, te invităm să aplici pentru acest post.

Responsabilități:

  • Pregătirea și decorarea torturilor la comandă în conformitate cu specificațiile clienților și standardele companiei
  • Gestionarea eficientă a producției, asigurând calitatea și proaspătura produselor finite
  • Menținerea curățeniei și respectarea normelor de igienă și siguranță alimentară în întreaga bucătărie

Cerințe:

  • Experiență anterioară în producția torturilor la comandă, preferabil într-un mediu comercial
  • Abilități excelente în decorarea torturilor cu diverse tehnici și materiale
  • Capacitatea de a lucra eficient sub presiune și de a gestiona mai multe comenzi simultan
  • Atitudine pozitivă, creativitate și atenție la detalii
  • Diploma sau certificare în domeniul cofetăriei constituie un avantaj

Oferta noastră:

  • Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și creativ
  • Posibilitatea de dezvoltare și avansare în cadrul companiei
  • Pachet salarial competitiv, în funcție de experiență și performanțe
  • Mediu de lucru plăcut și echipă prietenoasă
  • Program de munca Marti- Sambata.

Dacă ești pasionat de cofetărie și crezi că te potrivești descrierii de mai sus, te rugăm să trimiți CV-ul tău  la adresa hr@familymarket.md. Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem și să discutăm mai multe despre această oportunitate de carieră.
Adresa Str.Bacioii Noi 14/9
Tel.[vezi telefon]068688341

Trimite CV

Despre companie

Family Market este o retea de magazine din Moldova înființată în 2013, iar pe 1 mai primul nostru magazin a fost deschis la Briceni.

Datorită managementului nostru eficient, pe parcursul la 7 ani au fost deschise inca 24 de magazine în toată Moldova, iar acesta nu este sfârșitul. Rețeaua intenționează să se extindă în continuare, pentru a bucura clienții săi cu disponibilitate și asortimentul produselor sale.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte