Publicat Recent

Operator în limba Spaniola/Portugheza (14.000+%)

Informații de bază

Salariu:
de la 14 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Gimnazial / Liceal, Profesional Tehnic, Superioare
Experiență:
Fără Experiență, Studenți, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Avem nevoie de tine dacă:

  • Ești o persoană comunicabilă.
  • Ai un nivel înalt de cunoaștere a Limbii Spaniole sau Portugheze (Cunoașterea altor limbi străine ar fi un avantaj).
  • Ești rezistent la stres.

Responsabilități:

  • Identificarea și contactarea clienților (oferim curs de instruire).
  • Îndeplinirea și depășirea planurilor de vînzări.
  • Asimilarea cu ușurință a informațiilor noi și aplicarea lor în practică.
  • Prelucrarea clienților care deja sunt interesați în serviciile noastre.

Ce oferim noi:

  • Salariu fix + sistemă de bonusare, cu un venit total de la [vezi telefon]14.000-30.000 LEI
  • Program de lucru - 8 ore (13:00-22:00)
  • Training inițial
  • Oficiu în centrul Chișinăului
  • Posibilitatea de avansare în funcție

Expediați CV-ul cu specificarea funcției la adresa electronică: valeria.hrrecruiter@gmail.com sau sunați la nr. [vezi telefon]062041644.

Despre companie

Oferim servicii de consultanță în diverse domenii, ajutând clienții să își optimizeze operațiunile și să își atingă obiectivele prin soluții personalizate și expertiză specializată.

We provide consultancy services in various fields, helping clients optimize their operations and achieve their goals through personalized solutions and specialized expertise.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Centru