Publicat Recent

Manager Vânzări RO (fără experiență) (12.000+%)

Informații de bază

Salariu:
de la 12 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Gimnazial / Liceal, Profesional Tehnic, Superioare
Experiență:
Fără Experiență, Studenți
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Companie internațională de outsourcing care se ocupa cu promovarea serviciilor in sfera Marketingului online,  este în căutare de Manager Vânzări. Dacă ești o persoană comunicabilă, responsabilă, dornică de a învăța un job nou, atunci Te așteptăm cu drag în echipa noastră.

Ești candidatul nostru dacă:

  • Ai un nivel avansat de cunoaștere a limbii Române (Cunoașterea altor limbi, de asemenea prezintă un avantaj);
  • Ești o persoană comunicabilă, pozitivă și interesată să se dezvolte;
  • Ești un utilizator încrezut a calculatorului (MS Office);
  • Experiența în vânzări nu este obligatorie (dar prezintă un avantaj).

Responsabilități:

  • Însușirea cu ușurință a informațiilor noi și utilizarea lor în practică;
  • Contactarea clienților și consultarea lor (oferim curs de instruire);
  • Gestionarea bazei de clienți existenți și atragerea spre colaborare a potențialilor clienți;
  • Îndeplinirea și depășirea planurilor de vânzări.

Noi oferim:

  • Salariu atractiv (12.000 lei+ sistema de bonusare);
  • Curs de instruire inițial;
  • Program de lucru de 8 ore;
  • Oficiu localizat în centrul orașului;
  • Mediu de lucru tânăr și prietenos;
  • Posibilitate de avansare în funcție și dezvoltare profesională.

Persoanele interesate sunt rugate să transmită CV-ul la adresa: valeria.hrrecruiter@gmail.com indicând în titlul emailului denumirea postului pentru care aplică (Manager Vânzări RO).

Despre companie

Oferim servicii de consultanță în diverse domenii, ajutând clienții să își optimizeze operațiunile și să își atingă obiectivele prin soluții personalizate și expertiză specializată.

We provide consultancy services in various fields, helping clients optimize their operations and achieve their goals through personalized solutions and specialized expertise.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Centru