Publicat Recent

Spanish / Portuguese Manager (12.000 +%)

Informații de bază

Salariu:
de la 13 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Fără studii, Gimnazial / Liceal, Superioare
Experiență:
Fără Experiență, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Centru, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Suntem o companie internațională care oferă cursuri din domeniul marketingului, ce caută manager de vânzări. Dacă ești o persoană responsabilă și dorești să activezi în domeniul vânzărilor ești bine venit.

Cerințe:

  • cunoașterea limbii spaniole, portugheze la nivel avansat/bilingv;
  • abilități în comunicare;
  • responsabilitate;
  • cunoașterea calculatorului la nivel de utilizator;
  • prezența experienței reprezintă un avantaj, dar nu este obligatorie.

Responsabilități:

  • conducerea unei discuții asertive cu clientul;
  • consultarea clienților;
  • acordarea unei descrieri detaliate și atrăgătoare a serviciilor prestate;
  • dezvoltarea unei relații de afaceri cu clientul;
  • determinarea nevoilor clienților.

Ce oferim:

  • salariu de la 12.000$+sistema de bonusare;
  • program de lucru atrăgător (L/V, 13:00-22:00);
  • birou confortabil;
  • colectiv tânăr și prietenos;
  • instruire achitată;
  • bază de clienți fierbinte;
  • contract de muncă oficial;
  • oficiu în centrul Chișinăului;
  • posibilitate de dezvoltare în plan profesional.

Compania noastră organizează lunar petreceri tematice și loterii.

Pentru informații mai detaliate apelați la numărul (+373) [vezi telefon]62041478 sau trimiteți CV-ul la adresa ianarrecruiter@gmail.com.

Despre companie

Oferim servicii de consultanță în diverse domenii, ajutând clienții să își optimizeze operațiunile și să își atingă obiectivele prin soluții personalizate și expertiză specializată.

We provide consultancy services in various fields, helping clients optimize their operations and achieve their goals through personalized solutions and specialized expertise.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Centru