Publicat Ieri

SMM manager

Informații de bază

Salariu:
10 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic, Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Cahul, Căușeni, Ceadîr-Lunga, Chișinău, Comrat

Descrierea poziției vacante

Требования:

  • Опыт работы в съемке и монтаже видеоматериалов для социальных сетей
  • Знание программ видеомонтажа
  •  Умение работать со светом, камерой, звуком
  • Знание трендов Instagram и TikTok
  • Умение работать в команде
  • Грамотная устная и письменная речь (русский и румынский)
  • Внимательность

Основные функции и обязанности :

  • Ведение социальных сетей ювелирной сети SOLOVOV JEWELRY – Instagram, Facebook, Viber, Тик-ток
  • участие с составление контент-плана
  • генерация идей для контента: сценарии, ролики, прогревы
  • съемка и монтаж лайф-контента
  • проведение прямых эфиров
  • изготовление графических сторис
  • написание текстов для постов и подготовка постов для публикаций
  • отчетность

Beneficii

Acces la biblioteca companiei și alte resurse

Bonusuri și prime în funcție de performanță

Traininguri

Uniformă

Daruri pentru diferite ocazii

Despre companie

SOLOVOV JEWELRY este partener oficial al SOKOLOV, marca numărul 1 în Rusia.

De-a lungul existenței companiei, produsele noastre au fost caracterizate de înaltă calitate, așa că vă garantăm:

Aliaje de înaltă calitate a produselor.
Fiabilitatea și durabilitatea bijuteriilor.
Gama largă de prețuri.
Promoții regulate și reduceri generoase.
Program de loialitate avantajos pentru clienții fideli.

Oferim o selecție imensă de bijuterii:

Articole realizate din aur 585 și argint 925.
Bijuterii din aur și argint cu pietre prețioase, semiprețioase și ornamentale.
Argintărie cu plăci de aur.
Ceasuri.

Găsiți inelele perfecte pentru nunta dvs. și un accesoriu impecabil pentru orice ținută. Încântați-vă persoana iubită cu un cadou unic. Doar aici veți găsi bijuterii moderne de înaltă calitate la prețuri accesibile.

Colecția noastră de bijuterii unice va evidenția povestea ta unică, deoarece misiunea noastră este de a păstra aceste momente pentru totdeauna.

Foto și video

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Pagina web:
Adresele postului vacant:
Căușeni, Mihai Eminescu 23/1
Cahul, str. Stefan cel Mare, 19B
Comrat, str. Tretiakov , 17A