Publicat Ieri

Менеджер тех-центра | Manager teh-centru

Informații de bază

Salariu:
10 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Gimnazial / Liceal, Profesional Tehnic
Experiență:
Fără Experiență, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Centru, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Если ты любишь общаться, не боишься трудностей, нацелен на результат и понимаешь, что собственный доход связан с результатами работы, то тебе к нам.

Какие задачи решает:

  • Прием и оформление оборудования в ремонт;
  • Информирование клиентов по  стоимости ремонта, о готовности отремонтированного оборудования;
  • Подготовка первичной документации для бухгалтерии, формирование расходных документов;
  • Эффективное распределение объемов работ среди сотрудников отдела;
  • Контроль соблюдения стандартов компании при выполнении работ, оказанных услуг;
  • Работа с рекламациям;
  • Систематизация информации в CRM системе.

Требования к кандидату:

  • Ответственность, организованность, внимание к деталям;
  • Опыт активного общения;
  • Базовые знания в Excel;
  • Знание русского и румынского языков.

Мы тебе предлагаем:

  • Интересная  работа в стабильной компании;
  • Мегапозитивный  коллектив;
  • Офис в центре города;
  • Возможность карьерного роста.

Отправляй CV нa hr@sequritygroup.md​ .
Только отобранные кандидаты будут приглашены на предварительное интервью.

Dacă îți place să comunici, nu te temi de provocări, ești orientat către rezultate și înțelegi că veniturile tale depind de rezultatele muncii tale, atunci te așteptăm la noi.

Ce sarcini urmează să realizezi:

  • Primirea și înregistrarea echipamentelor pentru reparații;
  • Informarea clienților cu privire la costul reparației și la disponibilitatea echipamentului reparat;
  • Pregătirea documentației primare pentru contabilitate, elaborarea documentelor de cheltuieli;
  • Distribuirea eficientă a volumelor de lucru printre angajații departamentului;
  • Monitorizarea respectării standardelor companiei în timpul execuției lucrărilor și furnizării serviciilor;
  • Lucrul cu reclamațiile;
  • Sistematizarea informațiilor în sistemul CRM.

Cerințe față de candidat:

  • Responsabilitate, organizare, atenție la detalii;
  • Experiență în comunicarea activă;
  • Cunoștințe de bază în Excel;
  • Cunoștințe de limba rusă și română.

Noi îți oferim:

  • Un loc de muncă interesant într-o companie stabilă;
  • Un colectiv foarte pozitiv;
  • Birou în centrul orașului;
  • Oportunități de avansare în carieră.

Trimite-ți CV-ul la hr@sequritygroup.md​ .
Doar candidații selectați vor fi invitați la un interviu preliminar.

Abilități cheie
Învățare continuă Comunicare Excel Lucru în echipa Soluționarea problemelor Time Management

Beneficii

Mobil

Reduceri la produsele / serviciile companiei.

Mașină de serviciu / Decontare transport

Ceai / cafea / snacksuri

Zonă de recreere

Bonusuri și prime în funcție de performanță

Team - building

Traininguri

Program flexibil

Zile suplimentare de concediu

Daruri pentru diferite ocazii

Echilibru viață personală / profesională

Despre companie

Cine suntem?
O echipă de profesioniști, care prestează servicii în domeniul securității din anul 2002.
Victiana îmbină cu succes tehnologiile inovative, soluțiile unice, un nivel înalt de încredere și competențe. Suntem reprezentanți oficiali din Moldova ai furnizorului Nr. 1 în lume, de aceea suntem cei care dictează trendurile de securitate în țara noastră.

Oameni —
Inteligenți, curajoși, ambițioși. Succesul companiei noastre constă în miile de victorii personale și de echipă, obținute de fiecare dintre angajații noștri. Noi știm cum să comunicăm deschis, să ne bucurăm sincer, să ne susținem și să avem încredere unul în celălalt. Cu siguranță, acesta este secretul relațiilor profesionale de lungă durată.

Munca —
Care inspiră. Pentru că aici sunt apreciate și plătite realizările tale, se ține cont de aptitudinile tale. Ai parte de noi oferte. Сolegii se dezvoltă rapid și tu împreună cu ei. Acestea nu sunt doar cuvinte: la Victiana, fiecare al 6-lea angajat a fost promovat, iar durata medie a activității în cadrul companiei este de 4 ani.

Foto și video

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Centru, str. Alexandru Hajdeu, 68