Publicat Ieri

Mecanic auto

Informații de bază

Salariu:
40 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Gimnazial / Liceal
Experiență:
Studenți, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Belgia, În străinătate

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • experienta in domeniul mecanicii auto;
  • cunostinte in diagnosticarea si reparare a sistemelor mecanice, electrice si electronice ale autovehiculelor;

Condiții de muncă:

  • salariul 1900 de euro;
  • cazare asigurata de catre angajator;
  • contract de munca pe perioada determinata;

Responsabilități:

  • diagnosticarea si repararea defectiunilor mecanice si electrice ale vehiculelor;
  • identificarea rapida a problemelor si furnizarea solutiilor pentru remedierea acostora;
  • lucrul in conformitate cu normele de siguranta si standardele de calitate ale industriei auto.

 Pentru mai multe detalii ma puteti contacta la numarul de telefon +[vezi telefon]40 792 877 649.

Despre companie

Sunt o companie de recrutare , cautam personal specializat in domeniul horeca (restaurante) , personal casnic (bone, menajere) , in constructii.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte