Publicat Ieri

Mecanic

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Gimnazial / Liceal, Profesional Tehnic
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani), Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Strășeni

Descrierea poziției vacante

Cerințe față de candidat:

  • Studii medii tehnice sau profesionale în domeniu;
  • Experiență de muncă într-un domeniu similar va reprezenta un avantaj;
  • Responsabilitate, organizare, tendință de dezvoltare continuă.

Descrierea postului:

  • Îndeplinirea lucrărilor de întreținere a utilajului de producție;
  • Examinarea utilajului cu depistarea și înlăturarea defectelor tehnice.

Program de lucru în două schimburi luni-joi:

  • Zile de odihnă vineri, sâmbăta, duminică;
  • I schimb 7.00 – 19.00;
  • II schimb 19.00 – 7.00.

Oferim:

  • Instruire continuă;
  • Oportunitate de dezvoltare profesională;
  • Salariu motivant în dependență de calitățile profesionale a candidatului;
  • Transport, prânz și echipament.
Trimite CV

Despre companie

Producerea biscuitilor .

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Strășeni, r.Straseni, s.R.Lomtadze 2/3