Опубликовано вчера

Mecanic auto

Основная информация

Зарплата:
40 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Гимназия / Лицей
Oпыт:
Студенты, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Бельгия, За границей

Описание вакансии

Cerințe:

  • experienta in domeniul mecanicii auto;
  • cunostinte in diagnosticarea si reparare a sistemelor mecanice, electrice si electronice ale autovehiculelor;

Condiții de muncă:

  • salariul 1900 de euro;
  • cazare asigurata de catre angajator;
  • contract de munca pe perioada determinata;

Responsabilități:

  • diagnosticarea si repararea defectiunilor mecanice si electrice ale vehiculelor;
  • identificarea rapida a problemelor si furnizarea solutiilor pentru remedierea acostora;
  • lucrul in conformitate cu normele de siguranta si standardele de calitate ale industriei auto.

 Pentru mai multe detalii ma puteti contacta la numarul de telefon +[показать номер]40 792 877 649.

О компании

Sunt o companie de recrutare , cautam personal specializat in domeniul horeca (restaurante) , personal casnic (bone, menajere) , in constructii.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?