Publicat Recent

Director de vânzări - clinică medicală

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Responsabilități:

  • Dezvoltarea și implementarea strategiilor de vânzări pentru a atinge și depăși obiectivele stabilite.
  • Gestionarea eficientă a echipei de vânzări, oferind suport și îndrumare pentru îmbunătățirea performanței individuale și colective.
  • Identificarea și explorarea oportunităților de creștere a afacerii în cadrul pieței medicale.
  • Crearea și menținerea relațiilor solide cu clienții existenți și potențiali, precum și cu alte entități relevante din industrie.
  • Monitorizarea și raportarea rezultatelor vânzărilor, elaborarea de analize și recomandări pentru optimizarea proceselor.

Cerințe:

  • Experiență demonstrată într-un rol similar în industria medicală, cu o înțelegere solidă a produselor și serviciilor medicale.
  • Abilități excelente de comunicare și negociere, cu capacitatea de a construi relații durabile cu clienții.
  • Orientare către obiective și capacitatea de a stimula și motiva echipa către succes.
  • Experiență în elaborarea și implementarea strategiilor de vânzări și a planurilor de acțiune.

Despre companie

Centru medical ce oferă o gamă largă de servicii în estetica dentară, facială și corporală

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Gheorghe Asachi 71/A