Publicat  25 Septembrie 2022
Ofertă de muncă fierbinte

Șef sector

La Mămuca Chișinău Full Time Negociabil

Informații de bază

Salariul:
Negociabil
Studii:
Superioare
Experiență:
Constituie un avantaj
Companie verificată de echipa delucru.md
Job verificat de echipa delucru.md

Descrierea poziției vacante

Obiectivul funcției

  • Coordonarea și administrarea procesului de producție (la nivel de Covrigărie/Patiserie) în ansamblu în vederea realizării producției planificate, în conformitate cu obiectivele, programul și standardele de calitate ale întreprinderii.

Responsabilități:

  • Funcționarea cu succes a sectorului în ansamblu din punct de vedere tehnic și managerial în conformitate cu politicile și strategia de producție ale întreprinderii;
  • Organizarea și coordonarea întregului proces de muncă, prin aplicarea celor mai bune soluții tehnice și economice;
  • Promovarea imaginii companiei pe piață prin transmiterea unui produs ”excelent” într-o atmosferă ”excelentă”;
  • Îndeplinirea documentației de specialitate.

Cerințe:

  • studii superioare tehnice, de licență (tehnologia produselor alimentare);
  • experiență de muncă în sfera producerii, vânzărilor, conducerii unui grup de lucrători constituie un avantaj sporit;
  • disciplină și corectitudine în activitate;
  • aptitudini de planificare şi organizare a operaţiilor şi activităţilor;
  • cunoasterea limbilor română și rusă.

Profilul candidatului:

  • persoană dinamică și pozitivă, orientare spre realizarea obiectivelor;
  • comunicativitată, cu putere de convingere;
  • acuratețe, grad înalt de responsabilitate și atenție;
  • spirit de ordine și disciplină a muncii;
  • abilități pentru lucru în echipă;
  • dorința de dezvoltare a subordonaților și capacitate de delegare;
  • aptitudine generală de învăţare,
  • rezistența la stres;
  • comportament adecat etic.

Oferim:

  • Lucru într-o echipă dinamică, calificată și cu scopuri comune;
  • Pachet social integral;
  • Salariu atractiv, motivat și individualizat.
Abilități cheie
Abilitatea de a învăța rapid Analiza datelor Cercetare și analiza datelor Comunicare clară și eficientă Gândire critică Lucru în echipa Managementul proiectului Managementul relației cu clienții (CRM) Managementul stresului Precizie

Beneficii

Reduceri la produsele / serviciile companiei.

Uniformă

Program flexibil

Echilibru viață personală / profesională

Rețeaua de covrigării ”LA MĂMUCA” este o companie dinamică, care din 2014 în baza tradițiilor străvechi crează și realizează rețete noi, pentru a Vă alinta cu cele mai delicioase produse de patiserie.

Dacă eşti o persoană pozitivă cu dorința de a munci, gată să experimentezi lucruri noi, tinzi să creezi o atmosferă ospitalieră, Echipa noastră Te invită să lucrezi alături de noi, pentru a bucura lumea împreună.

Foto și video

Poziții vacante active

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Număr de contact:
060243199; 068605602
lamamuca@mail.ru