Publicat Recent

Asistent HR

Informații de bază

Salariu:
de la 12 500 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Hîncești

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • 3 ani de experienta in HR
  • vorbitor de limba engleza si romana
  • Condiții de muncă:
  • Program de lucru: 8.00 - 18.00
  • Zile lucratoare: luni - vineri

Responsabilități:

  • Ajutor la scanarea și arhivarea documentelor către managerul de resurse umane
  • Pregatirea documentelor pentru cererea de migrare
  • Rezervare hoteluri/apartamente pentru oaspeti
  • Cumpărarea, anularea biletelor de avion și aranjarea biletelor de avion
  • Pregatirea documentelor pentru cererea de viza
  • Colectarea semnăturilor de la personal pentru documentele necesare
  • Asistență managerului de resurse umane cu colecții de foi de pontaj de la șefii de departament.
  • Asistenta managerului de resurse umane in pregatirea angajarii, concedierii

Persoana de contact Olga [vezi telefon]068282902

Despre companie

HR managerul companiei nu a reușit să completeze acest câmp, dar fii sigur, ei au o istorie super interesantă. Curând îi vom contacta și-i vom ruga să o adauge. Până atunci, vezi ofertele lor de angajare.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Hîncești