Недавно опубликовано

Asistent HR

Основная информация

Зарплата:
от 12 500 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Хынчешты

Описание вакансии

Cerințe:

  • 3 ani de experienta in HR
  • vorbitor de limba engleza si romana
  • Condiții de muncă:
  • Program de lucru: 8.00 - 18.00
  • Zile lucratoare: luni - vineri

Responsabilități:

  • Ajutor la scanarea și arhivarea documentelor către managerul de resurse umane
  • Pregatirea documentelor pentru cererea de migrare
  • Rezervare hoteluri/apartamente pentru oaspeti
  • Cumpărarea, anularea biletelor de avion și aranjarea biletelor de avion
  • Pregatirea documentelor pentru cererea de viza
  • Colectarea semnăturilor de la personal pentru documentele necesare
  • Asistență managerului de resurse umane cu colecții de foi de pontaj de la șefii de departament.
  • Asistenta managerului de resurse umane in pregatirea angajarii, concedierii

Persoana de contact Olga [показать номер]068282902

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Хынчешты
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?