Publicat Recent

Conducător stivuitor (încărcător), hamal

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Fără studii, Gimnazial / Liceal, Superioare
Experiență:
Fără Experiență, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău, Ciocana

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Certificat de calificare (conducator incarcator)
  • Experienta in munca constituie un avantaj

Condiții de muncă:

  • Angajare oficială cu pachet social inclus
  • Salariu competitiv

Responsabilități:

  • incarcarea productiei finite
  • transportarea pe teritoriul companie a productiei finite
Trimite CV

Despre companie

Compania “CANPAS-COP”, înființată în anul 2002 în Republica Moldova, Chișinău, este cea mai mare tipografie flexografică, producătoare de etichete autocolante și ambalaje flexibile din țară, folosind utilaje profesioniste și unice pe piață.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Ciocana, str. Varnita 2/11