Publicat Recent

Depozitar, hamal

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Fără studii, Gimnazial / Liceal, Superioare
Experiență:
Fără Experiență
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Cunoasterea lucrului la calculator, la nivel de utilizator
  • Cunoașterea limbilor română și rusă

Condiții de muncă:

  • Lucru intr-o companie de top cu experiență de 21 ani.
  • Salariu motivant și mai mare celui mediu pe piață achitat pina la ziua a 10-ea a fiecarei luni.
  • Pachet social deplin.
  • Locul de muncă situat în sectorul Ciocana.

Responsabilități:

  • Recepționarea mărfii de la furnizor
  • Aranjarea mărfii în depozit
  • Pregătirea mărfii pentru livrare la client in baza facturii
  • Colectarea mărfii din depozit în baza comenzii
  • Monitorizarea și participarea la procesul de eliberarea a mărfurilor de la depozit
  • Predarea mărfii clientului, șoferului-expeditor
  • Experiență relevantă pe o poziție similară (reprezintă un avantaj)
Trimite CV

Despre companie

Compania “CANPAS-COP”, înființată în anul 2002 în Republica Moldova, Chișinău, este cea mai mare tipografie flexografică, producătoare de etichete autocolante și ambalaje flexibile din țară, folosind utilaje profesioniste și unice pe piață.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Ciocana, str. Varnita 2/11