Недавно опубликовано

Conducător stivuitor (încărcător), hamal

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Без образования, Гимназия / Лицей, Высшее
Oпыт:
Без опыта, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв, Чеканы

Описание вакансии

Cerințe:

  • Certificat de calificare (conducator incarcator)
  • Experienta in munca constituie un avantaj

Condiții de muncă:

  • Angajare oficială cu pachet social inclus
  • Salariu competitiv

Responsabilități:

  • incarcarea productiei finite
  • transportarea pe teritoriul companie a productiei finite
Отправить резюме

О компании

Compania “CANPAS-COP”, înființată în anul 2002 în Republica Moldova, Chișinău, este cea mai mare tipografie flexografică, producătoare de etichete autocolante și ambalaje flexibile din țară, folosind utilaje profesioniste și unice pe piață.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Чеканы, str. Varnita 2/11
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?