Publicat Ieri

Operator consultant

Informații de bază

Salariu:
9 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Anenii Noi

Descrierea poziției vacante

Persoana energică, responsabilă și onestă. Experiență ar fi de dorit în domeniul vînzărilor. Se oferă instruire, angajare din prima zi cu toate condițiile legale.

Ce oferim:

  • Tichet de masă în sumă de 60 lei pe zi.
  • Bonusuri în dependență de creșterea și dezvoltarea asociației.
  • Formări şi team building-uri.
  • Posibilitatea de a face parte dntr-o echipă dinamică și profesionstă.
  • Program de muncă: Luni-Vineri de la 8.30 pînă la 17.30, cu pauză de masă de la 12.30 pînă la 13.30.
  • Locul de muncă în r-nul. Anenii Noi.

Responsabilități:

  • Lucru cu clienții, promovarea produselor, credite, depozite, transferuri bănești , încasări de servicii comunale.
  • Lucru cu numerarul.
Persoana de contact:
Rotari Alina

Despre companie

Servicii financiare, credite, depozite, servicii comunale și transferuri bănești.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Anenii Noi