Опубликовано сегодня

Operator consultant

Основная информация

Зарплата:
9 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Анений-Ной

Описание вакансии

Persoana energică, responsabilă și onestă. Experiență ar fi de dorit în domeniul vînzărilor. Se oferă instruire, angajare din prima zi cu toate condițiile legale.

Ce oferim:

  • Tichet de masă în sumă de 60 lei pe zi.
  • Bonusuri în dependență de creșterea și dezvoltarea asociației.
  • Formări şi team building-uri.
  • Posibilitatea de a face parte dntr-o echipă dinamică și profesionstă.
  • Program de muncă: Luni-Vineri de la 8.30 pînă la 17.30, cu pauză de masă de la 12.30 pînă la 13.30.
  • Locul de muncă în r-nul. Anenii Noi.

Responsabilități:

  • Lucru cu clienții, promovarea produselor, credite, depozite, transferuri bănești , încasări de servicii comunale.
  • Lucru cu numerarul.
Persoana de contact:
Rotari Alina

О компании

Servicii financiare, credite, depozite, servicii comunale și transferuri bănești.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Анений-Ной
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?