Опубликовано вчера

Operator Call Center pentru Vânzări Reci

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Гимназия / Лицей
Oпыт:
Без опыта, Студенты
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Responsabilități ale postului:

  • Contactarea telefonică a potențialilor clienți pentru a promova produsele și serviciile companiei.
  • Identificarea și evaluarea nevoilor clienților pentru a oferi soluții personalizate.
  • Prezentarea caracteristicilor și beneficiilor produselor și serviciilor într-un mod convingător.
  • Încheierea vânzărilor și atingerea obiectivelor lunare stabilite.
  • Gestionarea bazei de date cu potențiali clienți și actualizarea constantă a informațiilor.
  • Documentarea interacțiunilor cu clienții și raportarea rezultatelor.

Oferim:

  • Angajare oficială și salariu NET competitiv + comisioane pentru vânzări.
  • Program de lucru: Luni-Vineri: 15:00-00:00.
  • Posibilități de creștere profesională și dezvoltare.
  • Mediu de lucru dinamic și stimulativ.

Cerințe:

  • Diplomă de licență în domenii precum Comunicare, Marketing sau Afaceri.
  • Experiență anterioară în vânzări reci sau în call center este un avantaj.
  • Cunoașterea limbii engleze la nivel intermediar.
  • Abilități excelente de comunicare și persuasiune.
  • Capacitatea de a lucra eficient sub presiune și de a atinge obiectivele de vânzări.
  • Dorința de a învăța și de a se dezvolta profesional.

Cum să aplici: Trimite CV-ul tău în engleză la hr@c1-logistics.com sau furnizează-ți datele de contact, iar noi te vom contacta.

О компании

C1 Logistics is a fast-growing management logistic company. We are specializing in assisting with transportation needs in the United States.

We are a strong lift and assistance to our business-partners in streamlining and expanding their operations. The ideology is the key to our success. Our trust to clients turns out to be the greatest value for side-by-side cooperation. That is why we offer a variety of services that enable any trucking company to grow together with us.

By choosing us, our clients receive:

  • High-quality distribution;
  • Responsibility and respect for our clients;
  • Reliable and efficient logistics ensuring timely delivery.

We invite everyone who wants to develop in the field of logistics, earn well and grow, regardless of age, gender, or work experience, to join our team. Join us, and together we will build a successful future for our company.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?