Publicat Recent

Consultant (apeluri reci)

Informații de bază

Salariu:
de la 9 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Gimnazial / Liceal
Experiență:
Fără Experiență
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Responsabilitati:

  • Realizarea apelurilor active si eficiente catre potentiali clienti, cu scopul de a-i convinge catre o colaborare!
  • Organizarea procesului de angajare si obtinerea rezultatelor necesare.

Cerinte:

  • Cunoasterea limbii engleze fluent.
  • Abilitati excelente de comunicare si convingere.
  • Responsabilitate si punctualitate!
  • Cunoasterea PC. ( cunoastinte din domeniu de marketing, constituie un avantaj).

 Oferim:

  • Salariu atractiv+ comision din profit.
  • Lucrul intr-un colectiv tînăr, dinamic.
  • Program de lucru luni-vineri 10:00 până la 19:00
  • Tehnica necesara pentru lucru.
  • Posibilitatea de creștere în companie
  • Oficiu se afla la Botanica (jumbo).

Detalii la nr: [vezi telefon]076518369, sau lasati CV: jafzairina01@gmail.com

Trimite CV

Despre companie

HR managerul companiei nu a reușit să completeze acest câmp, dar fii sigur, ei au o istorie super interesantă. Curând îi vom contacta și-i vom ruga să o adauge. Până atunci, vezi ofertele lor de angajare.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Botanica, Decebal