Недавно опубликовано

Consultant (apeluri reci)

Основная информация

Зарплата:
от 9 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Гимназия / Лицей
Oпыт:
Без опыта
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Responsabilitati:

  • Realizarea apelurilor active si eficiente catre potentiali clienti, cu scopul de a-i convinge catre o colaborare!
  • Organizarea procesului de angajare si obtinerea rezultatelor necesare.

Cerinte:

  • Cunoasterea limbii engleze fluent.
  • Abilitati excelente de comunicare si convingere.
  • Responsabilitate si punctualitate!
  • Cunoasterea PC. ( cunoastinte din domeniu de marketing, constituie un avantaj).

 Oferim:

  • Salariu atractiv+ comision din profit.
  • Lucrul intr-un colectiv tînăr, dinamic.
  • Program de lucru luni-vineri 10:00 până la 19:00
  • Tehnica necesara pentru lucru.
  • Posibilitatea de creștere în companie
  • Oficiu se afla la Botanica (jumbo).

Detalii la nr: [показать номер]076518369, sau lasati CV: jafzairina01@gmail.com

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Ботаника, Decebal
Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?